300 Watt Mosfet Gerçek HI-FI Güç Amfisi

3

PROJE ÖZETI
Mükemmellik tutkum ses performansı gibi hayat veren, mümkün olan en yüksek standartlarda sonically üstün amplifikatörler geliştirmek için son 40 yıl içinde ilerlemiştir.

300_watt_MOSFET_real_HI-FI_power_amplifier

PROJE AÇIKLAMA
Ben benim deneyim paylaşımı için kararlıyım RAS orijinal ses kaynağına süre sunan yüksek sadakat eşdeğer çalıştırmak için dayanıklı, basit olarak bu minimalist amplifikatör tasarlanmış ve sadece bu amplifikatör ortaklık öneriyoruz perfection.I tutkum paylaşan diğer meraklıları ile 300 üstün kalitede diğer ürünler.

Bu amplifikatör tasarlamak için yola çıktığında, amacım karmaşık müzik ve konuşma sinyallerinin üretimi için en uygun bir ürün yaratmaktı. Ben elektriksel özellikleri yüksek vurgu olsa da, tek ve en önemli şartı canlı mekansal görüntüleme ve üstün ton netlik, bir sesli üstün ses elde edilir.

Ortalama dinleme seviyesi normalde az 10 watt olmasına rağmen, benim tasarım yaklaşımı Büyük yedek gücü ile bir amplifikatör yaratmaktı, ancak bir son derece düşük seviyelere çapraz bozulma azaltarak ortalama dinleme seviyelerinde sınıf için kutuplama.

Sinyal yolu bir kondansatör yok, önemli ölçüde araçlar ve seslerin ton özellikleri doğruluğunu geliştirilmiş. RAS 300 kadar mükemmel çözünürlük ve tamamen un renkli ses sonuçlanan ses aralığı dışında neredeyse sıfır faz distorsiyonu vardır.

devrelerAmplifikatör Özellikler:
Maksimum Çıkış: 240 watt 8 Ohm, 4 Ohm içine 380 watt RMS içine rms
20 Hz – 20 kHz (+0, -0.2 dB): Ses Frekans Doğrusallık
Döngü Kazanç Kapalı: 32 dB
Gürültü: -90 dB ( Giriş Kısa Devre)
az 13 mV (Giriş Kısa Devre): Çıkış Voltajı Offset
20 kHz) – az 13 0 (10 Hz: Faz Doğrusallık
Harmonik Bozulma: nominal güç de az 0.007%
IM Bozulma: az .009% de Maksimum güç

Amplifikatör sıfır arası kanal çapraz konuşma, aynı güç kaynağı paylaşan amplifikatörleri yaygın bir fenomen sonuçlanan her kanal kendi güç kaynağı olan iki tamamen ayrı mono amplifikatör, oluşur.

640VA de 40VAC – 0 – tam çıkış gücü elde etmek için her bir besleme transformatörü 40VAC de puan olmalıdır. Pik akımları tedarik rezervuar kapasitörler dayanarak birçok tasarım farklı olarak, ben çok daha hızlı geçici sonuçlanan trafo temin ham güç olmasını tercih.

Rağmen RAS 300 özellikleri orta, o dinlerken hemen kullanılabilir muazzam yedek güç yaşayacaksınız ve yüksek sesle birçok amplifikatörler sürüş bir şey olduğunu bir olur vermek için gidiyor anksiyete herhangi bir neden asla.

Herhangi bir düzeyde bir bozulma ile ama gerçekte hiçbir şey duyarsınız ve bu amplifikatör buna bağlı herhangi bir ekipman en iyi nitelikleri ifşa garanti

PDF dosyası için tıkla

devrearsiv-indir

Ferhat Çelik

3 thoughts on “300 Watt Mosfet Gerçek HI-FI Güç Amfisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.