Tw takip Uzmanı

logotwitter Takipci uzmanı = Twitter ‘de Son günlerde takipçi sayısının önemi hitap ettiğinizi kitleyi ne kadar yüksek tutarsanız o kadar itibarınızın arttığı gözlemlenmiştir.twitter takipci arttirma olarak bu ihtiyacınızı doğru ve zamanlı şekilde gerçekleştirmek için faliyete girmiştir.

sistemin çalışması çok basit olup sizleri uğraştırmamaktadır. 

Detaylı Bilgi

Sistem Genel Özellikleri!

Twitter şifresi vermeden tek tık ile ücretsiz takipçi gönderebilirsiniz. Her gün 100 kredi verilmektedir. Uygulamayı kaldırdığınız takdirde sistemden 1 hafta uzaklaştırılsınız. Sistemimize destek olarak daha fazla kredi kazabilirsiniz.

 

Takipçi Sayısının Yüksek olması neden önemli?

Takipçi sayısının yüksek olması söylediğiniz bir sözün, ilettiğiniz bir mesajın daha ilk uçmada büyük kitlelere ulaşması açısından çok önemli.

 

Takipçi sayısı nasıl arttırılabilir mi?

Twitter Takipçi Sayını Sitemizde bulunan uygulamayla giriş yaparak ücretsiz günlük 100 kredi kazanabilirsiniz. bu kredilerinizle kolayca türk takipçiler kazanabilirsiniz. Dilerseniz gold paketlerimizden birini alarak kredi sayınızı arttırabilir, takipçilerinizi daha fazla arttırabilirsiniz. favori ve retweet özelliklerindende yararlanabilirsiniz.

 

Kaynak : www.twtakip.com

 

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

USB’lerin Formatı Değişiyor

USB 3.1 olarak adlandırılan ve geriye dönük uyumlu olmayan yeni USB arabirimi Apple’ın iPhone 5/5S …

2 comments

  1. Hakan Korkmaz

    Baskı devre icin desteklerinize hayran kaldık.

  2. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arduino