Apple’ın altın merakı Samsung’u da uyandırdı !

  Gold Edition S4, Samsung tarafından doğrulandı, işte ilk Altın Galaxy!

samsung-galaxy-s4-gold-edition

Geçtiğimiz haftalarda Apple tarafından tanıtılan yeni iPhone 5S, 3 farklı renk seçeneğiyle gelmişti hatırlayacak olursanız. Bu renk seçenekleri arasında dedikoduların doğruluğu sonunda altın rengindeki iPhone milyonlarca kullanıcının gözünü doldurmuş, ön siparişlerde yok satılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan dedikoduların yeni hedefi Samsung’un en yeni amiral gemilerinden Galaxy S4 oldu. Cihazın altın pembe ve altın kahverengi olmak üzere 2 yeni modeli geleceğini duyuran ünlü teknoloji gündem siteleri geleceğe dair yine önemli iddialarda bulunurken, doğrulama nihayet Samsung’un resmi twitter hesabı üzerinden geldi.

1208680_405004782958596_94045716_n_large_verge_medium_portrait

Henüz netlik kazanmayan fakat doğrulanan yeni Galaxy S4’ün adı ise Gold Edition S4 olarak geçti. Telefonun komple altın kaplama mı yoksa altın renginde mi geleceği belirsizliğini koruyor. Donanımsal olarak farklı özellikler barındırmayacak yeni telefona dair detaylar ilerleyen günlerde bizlerle olabilir, ayrılmayın.

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

XP Devri Kapandı !

Microsoft Windows XP desteğini bugün bitirerek XP’nin yaşamına son verdi. Microsoft Windows XP kullanan tüm …

One comment

  1. bitirme tezime bunu koymak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arduino