http://www.cizgifilm.arsivi.net/category/cizgi-film-izle/
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Aviate ile yeni bir Android deneyimi!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Android’in standart ana ekranını görmekten sıkılanlara, etkileyici bir alternatif geliyor!

 

aviate

 

Android’in esnek yapısı onu farklı şekillere sokmayı kolaylaştırıyor. Aviate de, kullanıcıların uzun zamandır merakla beklediği bir “ana ekran” uygulaması. Aviate geliştiricileri, uygulamanın beta testine başladığını açıkladı. Bu da artık onu indirip kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Beta testiherkese açık değil ancak Aviate kullanan arkadaşlarınızdan size davetiye göndermesini isteyebilirsiniz.

Aviate’in bugüne kadar üretilmiş en komplike ana ekran uygulaması olması bekleniyor. Android telefonların ana ekranını bir “uygulama logosu” vitrininden, uygulamaların içeriklerine erişilebilecek bir içerik platformuna dönüştüren Aviate, bu sayede Android telefonları çok pratik bir asistana çeviriyor. 

Aviate, uygulamaları kategorilendirmeye de izin veriyor. Böylece örneğin oyun uygulamalarını tek bir rafta, fotoğraf uygulamalarını başka bir rafta, müzik uygulamalarını başka bir rafta sıralayabiliyorsunuz. Raflardaki uygulamaları sağa sola kaydırarak diğer uygulamalara da ulaşabiliyorsunuz. Elbette tüm bu rafların boyutları genişletilebiliyor. Tek satırlık raflar oluşturabildiğiniz gibi tüm ekranı kaplayan raflar da oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede, telefonun ekranları arasında uygulamalarınızı aramak için kaybolmaktan da kurtuluyorsunuz.

Uygulama ayrıca, lokasyon bazlı özel ekranlar hazırlamanıza da izin veriyor. Bulunduğunuz yer bir restoransa bu ekranda başka uygulamalar belirirken, bir tatil beldesi/deniz kenarıysa başka uygulamalar belirebiliyor. Nerede hangi uygulamalara ihtiyacınız olduğunu siz seçiyorsunuz. 

Elbette uygulamanın hala beta aşamasında olduğunu ve hataların ortaya çıkabileceğini unutmamak gerekiyor. Ancak geliştiricilerin Aviate ile Android telefonlara çok zengin bir kullanım deneyimi katacakları aşikar. Çok sayıda insanın uygulamayı heyecanla beklemesinin nedeni de bu.  

 

Alıntı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-- --

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

XP Devri Kapandı !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Microsoft Windows XP desteğini bugün bitirerek XP’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arduino