http://www.cizgifilm.arsivi.net/category/cizgi-film-izle/
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung, ikiye katlanabilen cep telefonlarını gösterdi!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung, düzenlediği toplantı ile katlanabilir cihazlarını yatırımcılara gösterdi.

Yeni gelen haberler Samsung’un katlanabilir mobil cihazlar üzerinde çalışmalarını hızlandırdığını gösteriyor. Wall Street Journal’ın iddialarına göre Samsung, görüntü alınmasına izin verilmeyen basına kapalı bir toplantı düzenledi. Şirket bu toplantıda bazı yatırımcılara katlanabilir prototip mobil cihazlarını gösterdi. Samsung’un geçen ay Güney Kore’de katlanabilir mobil cihazlarla ilgili aldığı patent, bu cihazların geleceği konusunda zaten bazı ipuçları vermişti.

1383771739_samsung-galaxy-flexi-phone-3

Kapalı kapılar arkasında yapılan ve katlanabilir cep telefonlarının bazı konsept versiyonlarının gösterildiği toplantıya katılan Daiwa Securities’in analisti Jae H. Lee’nin söylediğine göre, ilk prototip cihaz kabaca Galaxy S3 büyüklüğündeydi. Ayrıca katlanabilen cihaz kadınların kullandığı toz pudra kutusu gibi yukardan aşağıya katlanıyordu. Analistin açıklamasına göre gösterilen ikinci prototip cihaz ise neredeyse bir tablet bilgisayar büyüklüğündeydi ve katlanınca bir cüzdan kadar kalıyordu. Bay Lee bu konuyla ilgili açıklamasında, her iki cihazında oldukça iyi göründüğünü söyledi.

Samsung, geçtiğimiz ay kavisli ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Round’u tanıttı ancak, bu cihaz tam olarak katlanabilir değildi. Anlaşılan o ki şirket, katlanabilen cep telefonları üzerinde çalışmalarını hızlandırdı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-- --

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

XP Devri Kapandı !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Microsoft Windows XP desteğini bugün bitirerek XP’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arduino