Endüstri Uzmanı

Endüstride aradığınız Herşey !   logo

Günümüzde endüstriyel üretimde konvansiyonel yöntemler piyasada rekabet etmek, daha az maliyetle daha çok verim elde etmek için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle yeni bilgisayarlı teknikler devreye girmektedir. Otomasyon sistemleri olarak adlandırılan bu sistemler ve yazılımlar da, baştan sona tüm üretim sürecini kontrol ederek gerektiğinde sistemin işleyişini iyileştirerek verimliliği arttırmaktadır.

Ancak bu şekilde adil rekabet koşullarının yaratılabildiği ve acımasız iş dünyasında ayakta kalınabildiği maalesef bir gerçektir.

Endüstriyel üretim yapanların en önemli sorunsalı da işte tam da burada başlamaktadır. İşinin ehli, profesyonel hizmet veren endüstriyel elektronik firmasının nereden bulunacağı sorunundan bahsedilmektedir. Arayışlarınıza son verecek bir firma arıyorsanız ilk akla gelen firmalardan biri olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gen Teknik olarak çeşitli Otomasyon  sistemlerini kurmanın yanında, bakım onarım hizmetleri ve prosesinize uygun PLC-HMI-SCADA-WinCC yazılım desteği sağlamakta dır.İlkelerimiz müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktır.Daha fazla bilgi için firmanın sitesini gezebilirsiniz.

 

Elektrik-otomasyon- elektronik kart tamiri

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

XP Devri Kapandı !

Microsoft Windows XP desteğini bugün bitirerek XP’nin yaşamına son verdi. Microsoft Windows XP kullanan tüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arduino