Hepsinden Çok ‘O’ Satıyor!

Nokia’nın en popüleri “o”!

Nokia’nın ardı ardına piyasaya sürdüğü Lumia ceplerinin kralı, bakın hangisi oldu?

 

2013093011035426885

 

Nokia’nın Lumia’ları arasında en fazla ilgiyi görmeye devam eden Lumia 520, sahip olduğu fiyat etiketiyle de oldukça etkileyici. ABD’de kontratsız 79 dolar, İngiltere’de ise 99 dolar fiyat etiketine sahip olan Lumia 520, ülkemizde ise 599 TL’lik fiyatıyla en çok tercih edilen Lumia modelleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hatta öyle ki, gelen raporlara göre şu an Windows Phone’lu telefonlar arasında en çok satanı da Lumia 520…

Piyasada bulunan tüm Windows Phone’lu telefonlar arasında yüzde 20’lik bir oranla en fazla tercih edilen Windows Phone’lu telefon olmayı başaran Lumia 520, aynı zamanda en çok satan Windows’lu telefon olmayı da başarmış. Microsoft’un geçtiğimiz hafta başında yaptığı toplantıda ortaya çıkan sonuçlara göre Lumia 520 adeta “kapış kapış” gidiyor.

Sanırız bu duruma bakarak, Lumia 1020 modeliyle beklediği ilgili göremeyen Nokia’nın, Lumia 520 ile ihya olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Ferhat Çelik

Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Daha Fazla Okuma

Post navigation

2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.