1379932528_wh303std-cww

Ses teknolojisinde oldukça önemli ürünlere imza atan Sony, yeni Walkman WH Serisi’ni IFA Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 2013’te tanıttı. 3 farklı dinleme şeklini tek bir şık tasarımda bir araya getiren Sony Walkman WH Serisi,takılabilir dijital müzik çalar ile kablolardan kurtarıyor. Dahili hoparlörler ile müziği yüksek sesle dinleme imkânı sunuyor. Güçlü kulaklıklar üzerinde akıllı telefonunuzdaki müziği çalma fırsatı veriyor.

1379932577_wh505std-cwb

3’ü 1 arada müzik devrimi:

Yeni Sony Walkman WH Serisi, parkta, sokaklarda veya dostlarınızla kaykay yaparken şarkılarınızı kendi istediğiniz şekilde çalmanın ve dinlemenin en keyifli halini sunuyor. Yeni Walkman WH Serisi, dijital müzik çalar, kulaklıklar ve hoparlörleri tek bir yenilikçi, kablosuz tasarımda sunuyor.

Walkman WH Serisi’nin tasarımı, müziğinizi çalarken kablolara dolaşmadan dans etmenizi sağlıyor. Dahili hoparlörlere tek bir dokunuş ile kendi kişisel surround sesinizi yaratmak mümkün oluyor. Yüksek performanslı kulaklıkların saf sesi ile rahatlamak ise bambaşka bir keyif veriyor.

Kulağınızdaki güç:

Nasıl dinlerseniz dinleyin, Sony’den beklediğiniz ses kalitesini elde edeceksiniz. Yeni Walkman NWZ-WH505 ve NWZ-WH303, güçlü kulaklık sürücüleri sayesinde MP3 şarkılarınızın her notasını duyabilmenizi sağlıyor. Dinlediğiniz müziğin tarzına göre, dinamik, geliştirilmiş bas veya net, sürekli orta ila yüksek ses aralıklı vokaller için ses modları arasında geçiş yapmaya olanak tanıyor*.

Şarkılarınızı yüksek sesle dinleyin:

Vuruşlar arasında geçiş yapmak veya şarkılarınızı dışarıda dinlemek ama etrafınızda olup bitenleri de duymak istediğinizde, tek yapmanız gereken 3’ü 1 arada Walkman®’inizi boynunuza takıp tek dokunuşla surround ses hoparlörleri aktive etmek. Sony’e ait xLOUD™ ve Hoparlörler için VPT teknolojilerinin bir araya getirilmesi sayesinde yaratılan, tam anlamıyla sarmalayıcı, yüksek sesli bir dinleme deneyimi oluşturmak mümkün.

Dinlemenin kolay yolu: 

WH505’in sahip olduğu 20 saatlik tam şarj süresi ve 4.000 adede kadar şarkıyı saklamak için yeterli. 16GB dahili saklama imkanı ile müziğin tüm gün boyunca çalmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, birlikte verilen kabloyu kullanarak WH Serisi’ni rahat bir kulaklık olarak takabilir ve doğrudan akıllı telefon veya tabletinizden müzik, radyo veya internet üzerinden dinleyebilirsiniz.

WH Serisi, müziğin tadını tam da kendi istediğiniz şekilde çıkarmanıza imkân veren yeni bir konsept. Sesi, Sony’nin ses ve kulaklık alanlarında sahip olduğu yılların deneyimini bir araya getirerek gittiğiniz her yerde stüdyo kalitesinde ses ve rahat dinleme imkanını sunuyor.

 

1379932537_wh303std-fb 1379932567_wh505hb

Ferhat Çelik

2 thoughts on “Sony’den bir harika daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.