http://www.cizgifilm.arsivi.net/category/cizgi-film-izle/
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Chrome için İnternet Download Manager Sorunu ve Çözümü

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Video indirirken çıkan sinir bozucu hataya artık son!

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan İnternet Download Manager bilgisayar kullanıcılarının hayç atında büyük bir boşluğu ve ihtiyaç eksikliğini gideriyor. İnternet tarayıcılarıyla entegrasyonlu bir şekilde çalışan İnternet Download Manager’in son dönemlerde artan can sıkıcı bir hatasını ele alacağız bu konuda.

Bilindiği üzere en çok tercih edilen tarayıcılardan olan Chrome, İnternet Download Manager ile birlikte sorunsuz çalışırken bazı kullanıcıların başına bela diye tabir ettikleri bir sorun gelebiliyor. Aslında bu sorun İnternet Download Manager’a güncelleme ile birlikte gelen Default yani varsayılan seçeneğindeki optimizasyon ayarlarıyla alakalı bir durum

.1384250611_adsiz

Yüzlerce kişinin sırf bu yüzden İnternet Download Manager’i bilgisayarından kaldırdığına şahidim. Bugün sizler için açtığımız bu konuda soruna kalıcı bir çözüm sunacağız. Öncelikle bu hatanın içeriğinde herhangi bir görsel veya video yer alan bir sayfaya girildiğinde karşımıza çıktığını hepimiz biliyoruz.1384250763_sss

İnternet Download Manager’a tıklayalım, açılan ana pencerede üst kısımda yer alan menü çubuğundan “İndirilenler’e, oradan da altta yer alan “Seçenekler”e tıklayalım. Karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak. Bu pencerede otomatik olarak indirilecek dosya türleri gelmesi gerek. Faremizin imleciyle hepsini seçerek “Delete” tuşuna basıp tamam tuşuna basmanız yeterli. 

Sorunumuz çözülmüştür, Chrome’u ve alternatif diğer tarayıcıları yeniden başlattıktan sonra bu sorundan kurtulmuş olacağız. Artık video ve görselleri indirmeden rahatlıkla seyredebiliriz.

Alıntı:www.teknolojioku.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-- --

About Ferhat Çelik

Elektronik mühendisliği için kitaplarla savaşan ve arası hiç iyi olmayan kişi. Kendi gibi elektronik ile ilgileneler için devre arşiv'i kuran Ferhat ÇELİK..

Check Also

XP Devri Kapandı !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Microsoft Windows XP desteğini bugün bitirerek XP’nin …

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arduino